| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Zakładki:
email
Dziecięce alter ego
Przeczytane książki:
Nagrody literackie
Strony o książkach
Wyzwanie to czytanie!
Zaprzyjaźnione blogi książkowe
Wydawnictwa
Zaglądam również tutaj
Polecam:)

Gazetaliteracka.pl


statystyka

Piramida książkowa

sobota, 19 września 2009

Poniżej nabytki ostatnich tygodni. Niestety śmiem przypuszczać, iż nie prędko dane będzie mi je przeczytać, bowiem obecnie prym wiedzie lektura tematyczna, wszelkiej maści poradniki dla świeżo upieczonych rodziców:) Ale nie jest tak źle, codziennie staram się przeczytać chociaż kilkanaście stron Zatrutego ciasteczka, książki, którą łyknęłabym za jednym razem, gdybym tylko miała taką możliwość.

Na stosiku trochę literatury na wyzwania, duńskiej, fińskiej, kobiecej, nowy Zusak, Faber od Jarka (ślicznie dziękuję raz jeszcze) i Padam na twarz (to tak jak ja, czyli lektura na teraz:))

 

sobota, 02 maja 2009

Czyli wizualny przegląd tego co czytam, tudzież niebawem będę.

Miłego słonecznego weekendu!:)

 

         

czwartek, 09 kwietnia 2009

Ostatnimi czasy stosiki poszły w kąt. Zapuściłam się. Poniżej przedstawiam taki na szybcika, nie wiem czy wyłapałam wszystkie ostatnie książki, ponieważ nieokiełznane rozpierzchły się po kątach. Obecnie nawet nie próbuję ich ujarzmiać, gdyż lada dzień, optymistycznie pod koniec maja, wszystkie przeprowadzamy się nareszcie do nowego mieszkania!:)

Tymczasem życzę Wam Kochani Wesołych i zdrowych Świąt!:-*

 

 

    

 

        

 

poniedziałek, 22 grudnia 2008

W trakcie pisania ostatnich recenzji zdaje się, iż wyeksploatowałam się nieco, także teraz serwuję widok plastyczny i obrazowy, nowości, które zagościły w moich progach zimową porą. Niemała część jest skutkiem nałogowego, codziennego przetrząsania Waszych blogów.:) Cała reszta, vice versa to stos pokus dla Was!:)

    

          

poniedziałek, 24 listopada 2008

Ku pokrzepieniu jesiennemu przygnębieniu:)

niedziela, 16 listopada 2008

... którego celem jest zdementowanie wszelkich plotek, jakoby stan hibernacji spowodował również wzrost recesji książkowej.

Oczywiście nic bardziej mylnego:)

 

 

wtorek, 19 sierpnia 2008

Z ogromną radością melduję, iż chwilowy marazm czytelniczo-blogowy, który niespodziewanie dotknął mnie w ostatnich 3 tygodniach został już po części znokautowany. Kiedy ja borykałam się z problemami życia codziennego, natchnienie urlopowało. Koniec końców kryzys juz zażegnany, a ja pędzę nadrabiać zaległości recenzyjne.

Tymczasem poniżej prezentuję małą ucztę do oka:)

 

 

piątek, 18 lipca 2008

czyli cd. przebojowego cyklu inspiracje, stosiki, pokusy... :) 

poniedziałek, 30 czerwca 2008

Z poniższego stosiku w weekend pochłonęłam już "Czerwone gardło" Nesbo i "Poczekajkę" Michalak, których recenzje pojawią się niebawem. Obecnie znajdują się w fazie analizy wstępnej:). Natomiast do snu zaserwowałam sobie wczoraj "Sztukę bycia Elą" Johanny Nilson. Muszę przyznać, iż książka tej obiecującej szwedzkiej pisarki, zauroczyła mnie od pierwszych stron. 

czwartek, 19 czerwca 2008

Z cyklu inspiracje, pokusy, stosiki...

    

 
1 , 2